DUVLAN Blake

Nosnosť
110 kg

• Vynikajúci na domáce použitie,som o operácii chrbtice a absolútne mi vyhovuje
  • , zakúpené v Duvlan.sk

• Už sme mali starší model, ame zariadenie pre seniorov, u nas sa veľa bicykluje, mali smie viac druhov stacionarnych bicyklov tohto typu, ale tento bol najobľúbenejší aj najdlhšie vydržal.S tymto novým su rovnako spokojní. Ma veľmi pohodlne sedlo, dobre sa nastavuje obtiažnosť.

• Je Super!

Šírka
62 cm
Nosnosť
110 kg

Recumbent v štýlovom čiernobielom dizajne je praktický a ľahký stroj. Vďaka chrbtovej opierke je šetrný k Vašej chrbtici. Môžete si vybrať až z 8 tréningových stupňov záťaže. Sedlo s horizontálnym posunom sa prispôsobí Vašej postave a umožňuje pohodlný nástup, čo ocenia hlavne starší ľudia. Recumbent DUVLAN Blake je správna voľba pre tých, čo uprednostňujú komfortný tréning v pohodlí domova.

Technický popis:
- magnetický brzdný systém
- manuálne ovládanie záťaže: 8 stupňov
- 5 kg záťažové koleso
- tichý a hladký chod stroja
- zabudované senzory v rukovätiach
- počítač s displejom
- jednodielne kľuky
- funkcie počítača: čas, rýchlosť, vzdialenosť, kalórie, pulz, ODO (celková prejdená vzdialenosť) a SCAN (zobrazovanie nameraných hodnôt v pravidelných intervaloch)
- transportné kolieska pre ľahký transport
- vyrovnávací mechanizmus nerovností podlahy
- horizontálne nastavenie sedadla
- určené pre domáce použitie
- maximálna váha užívateľa: 110 kg
- rozmery po zostavení: d148 x š62 x v98 cm
- hmotnosť: 24 kg

• Vynikajúci na domáce použitie,som o operácii chrbtice a absolútne mi vyhovuje

• Je Super!
  • , zakúpené v Duvlan.sk

• pre domáce využitie úplne vyhovuje

• pohodlné sedadlo

pohodlné sedadlo, pekné,

• dobra cena
    • velmi vhodne pre starsich ludi
    • mozem cvicit v kazdom pocasi a dennej dobe
    • zatial neviem povedat, nevyskusala som vsetky funkcie bentu

mam dobry pocit, ze som kupila dobre, za dobru cenu dobry produkt a urobila nieco pre seba.