Najnovšie recenzie zo sekcie Recumbenty

Overený zákazník Duvlan.sk Overený zákazník

Pridané: 27. februára 2015

Zakúpený v Duvlan.sk

• dobra cena
  • velmi vhodne pre starsich ludi
  • mozem cvicit v kazdom pocasi a dennej dobe
  • zatial neviem povedat, nevyskusala som vsetky funkcie bentu

mam dobry pocit, ze som kupila dobre, za dobru cenu dobry produkt a urobila nieco pre seba.

DUVLAN YR

DUVLAN YR

Overený zákazník Duvlan.sk Overený zákazník

Pridané: 20. februára 2015

Zakúpený v Duvlan.sk

• Nezaberá veľa miesta, je to ľahký, na rehabilitáciu a pre starších ľudí skvelý cvičiaci stroj.

Je to presne to, čo som hľadal. Som vozíčkár, mám postihnutú chrbticu a potrebujem rehabilitovať. Na recumbent sa ľahko nastupuje, vpredu nie je žiadna prekážka. Je skladný aj v malom byte. Pri problémovej chrbtici je opierka skvelá. Sedadlo je dobre tvarované - je to kompromis medzi športovým trojuholníkovým a obdĺžnikovým. Poskytuje väčšie pohodlie než trojúholniková sedačka, ale stále dovoluje plný radiálny pohyb nôh v bedernom kĺbe, čo sa na lavicovom sedadle nedá. Nie je to stroj na ktorom by ste natrénovali Tour de France, ale na rehabilitáciu, domáce cvičenie pre starších je skvelý.
Skúšal som v predajniach viacero typov a väčšina je orientovaná na razantnejší tréning, nezohladňuje priestorovú úspornosť, nerieši ako nasadnete. Takže z môjho pohľadu som sa výberom dokonale trafil.
Spracovanie - nemám výhrad, vyzerá že vydrží koľko bude treba. Montáž bola jednoduchá.
Odporúčam.

Overený zákazník Gym.sk Overený zákazník

Pridané: 12. marca 2013

Zakúpený v Gym.sk

• vyborny pomocnik pre ludi,ktori maju problemy s kolenami a chcu resp.musia cvicit

na tomto stroji som cvicila kazdy den na dovolenke a nasledne som ho hladala na internete pretoze po cviceni som sa citila vyborne a neboleli ma kolena

Overený zákazník HEJ.sk Overený zákazník

Pridané: 17. mája 2012

Zakúpený v HEJ.sk

Zamerala som sa vyslovene na rotoped so sedlom s výškovým i horizontálnym posunom... zabezpečuje komfortný a bezpečný domáci tréning...Splnil moje očakávania, vrelo odporúčam...

Zobrazujem 121 - 124 zo 124 recenzií 1...3 4 5 6 [ 7 ]